Ul. 17. novembra, Trenčianske Teplice

Room Images
Jednolôžková izba
​Jednolôžkové izby sú zariadené štýlovým rustikálnym nábytkom, vybavené sú kúpeľnou s vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou. Izby sú vybavené TV, telefónom a pripojením na internet.

78,00€ cena za izbu / noc

Room Images
Dvojlôžková izba
Dvojlôžkové izby sú zariadené štýlovým rustikálnym nábytkom, vybavené sú kúpeľnou s vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou. V izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka, ktoré je možné upraviť i ako oddelené.

125,00€ cena za izbu / noc

Room Images
Dvojlôžková izba De Luxe
Priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú zariadené štýlovým rustikálnym nábytkom, vybavené sú kúpeľnou s vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou. V izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka, ktoré je možné upraviť i ako oddelené.

136,00€ cena za izbu / noc

Room Images
Dvojlôžkový apartmán
Dvojlôžkový apartmán je zariadený štýlovým rustikálnym nábytkom. V izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka, ktoré je možné upraviť i ako oddelené, denná časť izby a kúpeľňa s vaňou a toaletou.

151,00€ cena za izbu / noc

Room Images
Apartmán 2+1
Apartmán 2+1 je zariadený štýlovým rustikálnym nábytkom. V rodinnom apartmáne sa nachádzajú 3 pevné lôžka – 2 lôžka v spálni, 1 lôžko v samostatnej izbe, denná časť izby a kúpeľňa s vaňou a toaletou.

173,00€ cena za izbu / noc

Room Images
Rodinný apartmán
Dvojlôžkový apartmán je možné prepojiť s nadväzujúcou trojposteľovou izbou s pevným lôžkom ako prístelkou a vytvoriť tak rodinný apartmán pre 5 osôb, s dvoma samostatnými kúpeľňami. Izby sú vybavené TV, telefónom, pripojením na internet

209,00€ cena za izbu / noc

Pravidlá ochrany súkromia a cookies

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Akceptovať a zatvoriť Nastavenia