Ul. 17. novembra, Trenčianske Teplice

Elektroterapia

Elektroterapia

K liečbe sa využívajú rôzne druhy elektrických prúdov, ktoré zlepšujú prekrvenie tkanív, uvoľňujú napätie priečne pruhovanej a hladkej svaloviny alebo ho naopak posilňujú.Elektroterapia pôsobí protizápalovo a protibolestivo. Podľa prevažujúceho účinku sa volí daný typ eletroliečebnej procedúry pri ochoreniach pohybového aparátu, pri poruchách prekrvenia, pri chronických zápalových a degeneratívnych ochoreniach, pri pooperačných stavoch, taktiež pri chronických gynekologických a urologických zápaloch, pri ochoreniach tráviaceho a dýchacieho ústrojenstva i pri kožných ochoreniach.

 • 10 minút
  8€
Laserová terapia

Laserová terapia

Laserová terapia sa najlepšie osvedčuje pri liečení bolestí pri patologických zmenách, kde zasahuje kožný povrch – spáleniny, poranenia, vredy, dekubitusy, herpes simplex a herpes zoster. Laserová liečba urýchli dobu hojenia akútnych zápalov a zmierni príznaky chronických problémov. Priaznivo ovplyvňuje aj celulitídu, akné, jazvy, opary a ekzémy.

 • 10 minút
  10€
Oxygenoterapia

Oxygenoterapia

Vdychovanie vzduchu obohateného na 40-60 % kyslíkom. Dýchaním sa prirodzenou cestou regeneruje organizmus. Kyslík zlepšuje telesnú kondíciu a duševnú výkonnosť, odbúrava stres, podporuje látkovú výmenu v mozgu, stabilizuje krvný obeh, zlepšuje obranyschopnosť organizmu a spomaľuje starnutie

 • 60 minút
  10€
Bioptrónová lampa

Bioptrónová lampa

Aplikácia polarizovaného svetla, neobsahuje žiadne UV žiarenie a teplo. Má biostimulačný, analgetický a regeneračný účinok. Používa sa na hojenie rán a obnovenie tkanív – po úrazoch a operáciách, na popáleniny a preležaniny. Biolampa je vhodná pri bolestiach kĺbov, zápaloch šliach, svalov, kĺbových puzdier, zlepšuje pružnosť pokožky a zjemňuje vrásky.

 • 5-10 minút
  8€
Rašelinový zábal

Rašelinový zábal

Rašelina obsahuje veľké množstvo živín, prírodných stopových prvkov, minerály a látky ľahko vstrebateľné cez ľudskú pokožku. Aplikuje sa balená vo vreckách, ktoré sa zohrievajú na určitú teplotu a prikladajú na telo. Zábal priaznivo ovplyvňuje obnovu kožných buniek, zlepšuje činnosť svalstva, uvoľňuje väzivové štruktúry, podporuje rýchlejšie vstrebávanie krvných výronov, pôsobí antibakteriálne a posilňuje imunitu. Je vhodný pri reumatických ochoreniach, artróze, bolestiach kĺbov a chrbtice, celulitíde a obezite.

 • 20 minút
  13€
Mobilizačné a mäkké techniky

Mobilizačné a mäkké techniky

Špeciálna metodika manuálnej medicíny, ktorá ovplyvňuje reflexné zmeny v svaloch a podkoží, s cieľom zníženia bolestivosti a svalového napätia a uľahčenia následnej mobilizácie či manipulácie. Používajú sa na ošetrenie funkčných kĺbových blokád, ktoré sú bolestivé, obmedzujú pohyb a vedú k vzniku ďalších patologických reflexných zmien, predovšetkým k vzniku bolestivých bodov a svalových spazmov.

 • 20 minút
  20€
Bahenný zábal

Bahenný zábal

Minerálne bahno tvoria nerastné usadeniny z Mŕtveho mora s vysokým obsahom magnézia, vápnika a draslíka, obohatené výťažkom z aloe vera. Zohriate čierne bahno sa ako polovičný zábal aplikuje na chrbát a pre udržanie teploty sa prekrýva fóliou. Výsledkom je upokojená, vláčna a svieža pokožka. Zábal je vhodný predovšetkým ako kozmetické ošetrenie jemnej, citlivej a suchej pokožky, ktorú regeneruje, čistí od nečistôt, aj ju zároveň vyživuje.

 • 20 minút
  17€
Ultrazvuk

Ultrazvuk

Pri liečbe ultrazvukom sa využíva konverzia elektrickej energie vysokofrekvenčného prúdu na energiu ultrazvuku (mechanickú a tepelnú energiu), čím dochádza k mikromasáži tkanív, tepelnému účinku so zlepšeným prekrvením, zvýšením metabolizmu a urýchleniu regenerácie v oblasti aplikácie. Ultrazvuk zlepšuje prekrvenie a výživu tkanív, podporuje tkanivovú difúziu, má spazmolytický (kŕče uvoľňujúci), resorpčný (podporuje vstrebávanie látok do buniek), analgetický (bolesť utišujúci) a antispazmodický (zabraňuje kŕčom svalov, hlavne v tzv. dutých orgánoch ako žalúdok alebo črevo) účinok.

 • 3-6 minút
  8,00€
Magnetoterapia

Magnetoterapia

Princíp magnetoterapie spočíva v pôsobení umelého magnetického poľa určitých parametrov na ľudský organizmus. Magnetické pole má analgetické, protizápalové, vazodilatačné a myorelaxačné účinky, urýchľuje hojenie mäkkých tkanív i hojenie kostných zlomenín. Magnetoterapia zmenšuje bolesti a opuchliny, spôsobuje rozšírenie ciev a podporuje látkovú výmenu.

 • 20 minút
  8€
Cvičenie vo vode

Cvičenie vo vode

Liečebný telocvik vo vode, s každým hosťom individuálne alebo v skupinách. Procedúra využíva priaznivé pôsobenie vodného prostredia - vztlak vody pacienta nadľahčuje. Hydrokineziterapia je vhodná predovšetkým po nezahojených úrazoch a operáciách dolných končatín. Má pozitívny vplyv na ľudské zdravie dokáže veľmi rýchlo vrátiť stratenú energiu a kondíciu. Poskytne relaxáciu a odpúta pozornosť od každodenného stresu. Výrazne prispieva k úľave od bolestí chrbta a kĺbov.

 • 30 minút
  10€
Čokoládový zábal

Čokoládový zábal

Čokoterapia má priaznivý vplyv na činnosť srdca a podporuje detoxikáciu. Je výnimočným prostriedkom proti zimnej depresii, stresu a zlej nálade, zanechá pleť jemnú a vyživenú, zahalenú do vône sladkej čokolády. Svaly budú uvoľnené a odpočinuté.
Čokoládová procedúra prináša kvalitnú starostlivosť o pokožku celého tela, významne ju tonizuje a vyhladzuje. Výrazným spôsobom upravuje vzhľad pokožky a celulitídu.

 • čiastočný
  17€
Bankovanie

Bankovanie

Liečba bankami sa používala v Číne už v staroveku, pre jej liečebné ale aj preventívne a stimulujúce účinky.

Bankovanie reguluje tok energie a krvi, napomáha vytiahnuť škodlivé látky na povrch a vylúčiť ich. Rozprúdi energiu a krv a otvori kožné póry, čím dochádza k eliminácii škodlivých faktorov. 

Bankovanie pomáha:

 • odstraňovať stagnujúcu starú krv v podkoží
 • čistiť kožný povrch od jedovatých látok.
 • zvyšovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu
 • podporiť metabolizmus
 • predchádzať ochoreniam
 • predlžiť život bunky

 • 20 minút
  20€

Pravidlá ochrany súkromia a cookies

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Akceptovať a zatvoriť Nastavenia