Ul. 17. novembra, Trenčianske Teplice

 • Stanislav Bernášek
  18 Jun 2022

  Hotel veľmi krásny, ubytovanie tiež pekné a obsluha pánom čašníkom perfektná až starostlivá. Vrelo odporúčam českej klientele. A nie je to ani ďaleko.

 • Anna Brezániová
  10 Oct 2021

  Strávila som u vás úžasný týždeň spolu s priateľkami od 3.10.2021. Ubytovanie bolo super, strava vynikajúca. Takisto sme si užili procedúry v rámci pobytu. Chcem ešte raz poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na našom bezproblémovom týždni. Ešte raz veľká vďaka.

 • Adriana Lovčičanová
  05 Aug 2021

  Boli sme spokojní, príjemné prostredie s nádychom histórie a najmä reštaurácia, jej výber a milý personál nám vyhovoval, odporúčame a prídeme zas!

 • Fridrich
  05 Jun 2021

  Personál príjemný, jedlo výborné. Nakoľko bola corona, vellness sme nevyužili, masáž bola výborná.

 • František Dorocák
  01 Oct 2020

  Prostredie hotela bolo presne také, ako je opísané. Recepcia-absolútna spokojnosť-ústretoví, príjemní. Kuchyňa-jedlo výborné. Čašníci - zažili sme dve smeny. Obe boli ako dvojčatá-ústretoví, pripravení riešiť všetky naše požiadavky. Dalo sa s nimi porozprávať, zasmiať sa, rešpektovali všetky naše požiadavky. Upratovačky-nesmiem na nich zabudnúť. Boli sme prekvapení ich prístupom k nám, rešpektovali naše súkromie, menili uteráky a všetko čo s tým súvisí na náš vkus až príliš často :)VEĽKÁ VĎAKA!

 • Monika
  30 Sep 2020

  Na pobyte boli moji rodičia v rámci letnej dovolenky. Veľmi si pochvaľovali situovanie izieb do prírody. Keďže sú vášniví turisti, zistili, že ani v kúpeľoch nechýba príroda a skaly. Taktiež personál bol veľmi ústretový, a namiesto zmeškanej večere v nástupný deň (kvôli ceste z domu) im ponúkli obed v nasledujúci deň. Odporúčame každému, kto má rád prírodu, oddych a letnú atmosféru.

 • Daniela
  03 Sep 2020

  Recepcne boli vsetky velmi prijemne a napomocne, vlastne vsetok personal bol uzasny. Izba bola krasna, s peknym vyhladom, velka, kupelna s wc uplne dokonale, velke a priestranne, vyborne sa spalo na posteli. Wellness a kupelne procedury zahrnovali velmi vela moznosti,Okolie hotela super, hned oproti je vstup do krasneho kupelneho parku, a aj zaciatok pesej zony.Dakujeme za pobyt, dufam, ze sa budeme moct este vratit.

 • Marie Bčová
  16 Aug 2020

  Prostředí hotelu příjemné a čisté , personál příjemný a ochotný, strava výborná, wellnes dle otvíracích hodin vždy přístupný, byli jsme velice spokojeni. tipy na výlety - výšlapy na vyhlídku k jelenovi, k Janošíkové jeskyni, na Baračku , procházek v okolí je víc než dost, záleží na vlastním výběru.

 • Julius
  11 Mar 2020

  Mali sme už 2. skupinový pobyt v poradí a plánujeme aj 3. To hovorí za všetko. Ďakujeme za pobyty , personál bol ustretový , miesto atraktívne. Pomer ceny a kvalita služieb optimálny. Tešíme sa na ´dalšie pobyty vo Vašom zariadení pri spoločenskom pobyte a ozdravných liečebných procedúrach s jedinečným darom liečivej vody v tejto lokalite.

 • Monika
  09 Mar 2020

  Na pobyte boli moji rodičia vrámci letnej dovolenky. Veľmi si pochvaľovali situovanie izieb do prírody. Keďže sú vášniví turisti, zistili, že ani v kúpeľoch nechýba príroda a skaly. Taktiež personál bol veľmi ústretový, a namiesto zmeškanej večere v nástupný deň (kvôli ceste z domu) im ponúkli obed v nasledujúci deň. Odporúčame každému, kto má rád prírodu, oddych a letnú atmosféru.

 • Ján
  23 Jan 2020

  Absolvovaly sme liečebný pobyt,ubytovanie bolo na velmi kvalitnej urovni,strava perfektná výber obed večera z troch jedál.Z procedurami sme boli maximalne spokojnosť,milý a ustretový personal.Všetko na vynikajúcej urovni.Vrelo odporučam navštíviť Holel aj okolie.

 • Monika Vrábľová
  20 Nov 2018

  Služby hotela Most Slávy som využila 17.11.2018 pri oslave môjho okrúhleho životného jubilea. Bola som nadmieru spokojná a nielen ja, ale všetci, ktorí so mnou moje narodeniny oslavovali. Klobúk dole pred kuchármi, strava bola vynikajúca, obsluhujúci personál vždy po ruke, úslužný, usmievavý. Ďakujem aj pani Kočišovej a Pongráczovej , ktoré mi boli veľmi nápomocné. Ďakujem, vrelo odporúčam.

 • Anonym
  04 Jun 2017

  Hotel MOST SLÁVY bol našou voľbou na svadbu a môžeme povedať, že lepšie sme si vybrať nemohli. Skvelá spolupráca, výborne pripravené jedlá a milá obsluha s personálom, ktorá sa o nás starala až do konca hostiny. Všetko bolo pripravené tak ako sme chceli + ešte naviac. Môžeme len odporúčať.

 • Bašičová Dagmar
  27 Nov 2016

  V hotelu se nám líbilo, odpovídal popisu a také jsme obdrželi vše, co bylo na kuponu uvedeno. Velmi příjemný a ochotný personál . Procedury byly postačující, hlavně jsme byli spokojeni s masážemi. Ty jsme si ještě přikoupili. Velmi jsme využívali možnost pobytu v sauně i v bazénu. Také strava byla vynikající, snídaně bohaté a také večeře velmi chutné. Líbilo se nám, že z hotelu je všude blízko, na promenádu i na procházky v přírodě. Opravdu všem plně doporučuji tento pobyt v hotelu Most slávy .

 • Pavla Vašíčková
  11 Nov 2016

  Výborné, krásné prostředí, velmi dobře vybaven hotel. Úžasné služby, milé přijetí, profesionální personál. Nebyl problém s dětmi. Moc se nám všem líbilo a moc jsme si to všichni krásně prožili.

 • Helena Kolínová
  28 Oct 2016

  Byli jsme opravdu spokojeni se všemi službami, které hotel nabízí včetně výborné kuchyně. Hotel má skvělou polohu to je další plus proč se v Trenčanských Teplicích ubytovat právě v něm. Personál byl vstřícný, všechny služby na vysoké úrovni.

 • Švestková Margita
  24 Oct 2016

  Maximální spokojenost. Pobyt odpovídal popisu. Ubytování luxusní v nádherném prostředí. Veškeré služby nám byly poskytnuty, jak bylo popsáno v nabídce. Personál hotelu vstřícný. Určitě se do daného hotelu znovu navrátíme.

 • Petra a Zdeněk Hlaváčkovi Veselí nad Lužnicí CZ
  01 Sep 2016

  Rád bych poděkoval personálu hotelu, kuchyni, obsluze, recepci a zvlášť recepční Petře Lhotkové, která nám vždy s úsměvem a výjimečnou ochotou dobře poradila a zařídila vše co jsme potřebovali. Hotel starší, ale pěkný, čistý, na klidném místě s procedurami, které byly odvedeny poctivě. Je vidět, že nemasírují z povinnosti, ale srdcem. Moc jsme si užili krásných 5 dní dovolené s výlety po okolí a budeme vřele a rádi každému doporučovat.

 • Manžele Jasníkovi
  03 Jun 2015

  Strávili jsme ve Vašem hotelu velmi příjemný víkend. Velmi vstřícný a příjemný personál, výborná kuchyně, skvělé ubytování, celkově krásný interiér i exteriér hotelu, procedury - to vše na jedničku. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených hostů. Doporučujeme.

 • Andrea Holičková
  27 Apr 2015

  Organizovali sme v hoteli víkendové školenie pre našich obchodníkov. Myslím, že zmena nám veľmi prospela a musím dodať, že mne osobne sa veľmi páčil nielen hotel, ale aj ľudia, ktorí sa o nás starali. Nemala som problém, ak sme mali akúkoľvek požiadavku, vždy nám vyšli v ústrety. A tie izbičky :) čistá romantika :)Určite sa sem ešte vrátim, ak nie s firmou, tak osobne s rodinou :) Prajem veľa spokojných návštevníkov

 • Soňa Páleníková
  09 Apr 2015

  V Hoteli MOST SLÁVY sme s manželom absolvovali 6-dňový seniorský pobyt. Veľmi sa nám páčil exteriér aj interiér hotela. Všetci zamestnanci boli milí, ústretoví, ochotní. Kuchyňa bola výborná. Určite sa opäť vrátime. Ozaj odporúčame návštevu tohoto hotela.

 • Manželé Machovi
  09 Apr 2015

  Příjemný personál, fajn ubytování, krásné odreagování od denních povinností. Jedním slovem ... DĚKUJEME

 • Partia z Badína a Podlavíc
  09 Apr 2015

  Bývali sme v rodinnej izbe a boli sme maximálne spokojní. Strava bola veľmi dobrá, chválim kuchára. Super služby, ochotný personál. Krásny relaxačný pobyt, určite sa vrátime. Ďakujeme a odporúčame.

 • Monika Slovíková
  09 Apr 2015

  Personál Gabika a Peter, boli úplne skvelí, cítili sme sa tu vďaka nim skutočne dobre a pohodlne. Ďakujeme im za starostlivosť a záujem.

 • Monika
  09 Apr 2015

  Ďakujeme Vám, pobyt vo Vašom hoteli bol skvelý, chválime milý a ústretový personál, výborných kuchárov - všetko bolo výborné a fajn. Teplice sú krásne mesto a Váš hotel k nemu neodmysliteľne patrí a je jeho dôstojným partnerom. Ďakujeme!

 • Swift
  09 Apr 2015

  Vo Vašom hoteli sme ubytovaní pravidelne, vždy keď sú nejaké zaujímavé akcie v Trenčianskych Tepliciach. Pobyt v hoteli je príjemný a hotel je v krásnom prostredí.

 • Vikuk
  09 Apr 2015

  Ďakujeme. Pohoda, príjemné prostredie, personál, výborná kuchyňa a tie masáááááže. Určite sa vrátime.

 • Manželia Tomkovi z Košíc
  09 Apr 2015

  Navštívili sme prvý krát Hotel Most Slávy, výborná kuchyňa, príjemný personál od recepčnej až po masérov. Krásne prostredie naokolo. Dovidenia na budúci rok. Ďakujeme.

 • Matlochova L.
  09 Apr 2015

  Zúčastnili sme sa pobytu už druhý rok a opäť sme boli veľmi spokojní s ochotou personálu, výbornou kuchyňou, ubytovaním. Výborná práca pána maséra. To všetko pozitívne nabíja do ďalšieho života. Ďakujeme a budeme sa tešiť na ďalšiu návštevu. 20.08.2014. Matlochovi z F-M

 • Anna a Anna Rovnerová
  09 Apr 2015

  Moja mama - Anna už po 3 x navštívila hotel a absolvovala Senior pobyt. Ja by som rada napísala hodnotenie za seba. Celý pobyt som mame vybavovala ja. Komunikovala som hlavne s p. Brundzákovou - mailom, telefonicky, osobne. P. Brundzáková je milá, úslužná a príjemná pani, ktorej touto cestou ďakujem a myslím si, že by mala byť vzorom všetkým, ktorí pracujú nie len v oblasti hotelierstva, ale služieb vôbec. Ešte raz za jej vysoko profesionálny a milý prístup ďakujem.

 • Janette
  09 Apr 2015

  V roku 2011 som strávila v tomto hoteli 4 dni a boli plné relaxu, pohody a pokoja. Služby v tomto hoteli boli na perfektnej úrovni a vybavenie hotela taktiež. Celkovo vrelo odporúčam po každej stránke :)

 • Kinga
  09 Apr 2015

  Strávili sme v tomto hoteli úžasný víkend. Veľmi príjemný personál - od slečny na recepcii, cez pána maséra, vynikajúceho kuchára, až po ochotnú obsluhu v reštaurácii. Ubytovanie, strava, procedúry - všetko na jednotku, nemáme čo vytknúť. Ďakujeme veľmi pekne a určite sa vrátime :)

 • Anonym
  09 Apr 2015

  Pobyt "Najedzte sa do štíhlosti" bol super, ...naozaj som si ho užila. Strava bola výnimočne skvelá-pocta kuchárom. Pestrý program (najviac oceňujem prechádzku lesom, manikúru, cvičenie-jóga, možnosť rôznych masáží, ... debata s pani Mačingovou). Jediné čo by som uvítala naviac je večer živá hudba na kaviarni. Inak super...personál, strava, izba ....

 • Anna Rovnerová
  09 Apr 2015

  Už 2 x som navštívila hotel - bola som tu na seniorský pobyt. Na základe mojich skúseností môžem garantovať, že hotel navštívim určite znovu. Bola som na 100 % spokojná s wellness programom, personálom, službami, ubytovaním, stravovaním aj celkovým prostredím. Tu naozaj nie je čo zlepšovať.

 • Ing. Eva Holánová
  09 Apr 2015

  Vše vynikající, navštívili jsme s manželem a naší malou fenečkou hotel několikrát a vždy jsme byli velice spokojeni s úrovní služeb, ochotou personálu, vstřícností atd. Mužeme jen doporučit.

 • Filipková Lenka
  09 Apr 2015

  4 roky navštevujeme hotel a vždy sa tešíme na príjemný personál, kvalitné služby a úžasnú kuchyňu ... Všetkým hotel vrelo odporúčame.

Pridajte príspevok do knihy návštev

Ako sa Vám u nás páčilo? Ďakujeme za Vašu návštevu a tešíme sa na Vás nabudúce!

Pravidlá ochrany súkromia a cookies

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Akceptovať a zatvoriť Nastavenia